Piekarnia Wieczorek to rodzinny, tradycyjny zakład działający na śląskim rynku już od 30 lat. Oferujemy pieczywo najwyższej jakości. Dowozimy świeży chleb, bułeczki, pączki, drożdżówki i wiele innych produktów do naszych klientów w Zabrzu, Gliwicach i innych miastach sąsiednich prosto pod drzwi.

 

Nasze wyroby są wykonywane metodą tradycyjną, bez sztucznych barwników i dodatków. Produkujemy naturalne pieczywo na naturalnym zakwasie żytnim według długoletniej receptury. Wypiek odbywa się w tradycyjnym ceramicznym piecu. 


Jeżeli cenisz sobie tradycyjny smak pieczywa wybierz PIEKARNIĘ WIECZOREK w Zabrzu Makoszowach! #PiekarniaZabrze

 

Przez długie lata Piekarnia Wieczorek mieściła się przy ulicy Cieszyńskiej 4 w Zabrzu, przez co część naszych klientów używa wobec nas nazwy Cieszynka / Chleb z Cieszyńskiej. W 2013 roku przenieśliśmy się na ulicę Sejmową 14 w Zabrzu Makoszowach, gdzie również prowadzimy mały sklep firmowy. 

 

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom i starając się sprostać zmianom zachodzącym w otoczeniu gospodarczym

od kwietnia 2020 uruchomiony został dział odpowiedzialny za dostawy pieczywa bezpośrednio do domu i biura. Serdecznie zapraszamy na zakupy przez Internet :)​

Historia firmy:

1995 - Artur Wieczorek otworzył piekarnię w Zabrzu przy ul. Cieszyńskiej 4

2014 - Piekarnia została przeniesiona do Zabrza Makoszowy ul. Sejmowa 14

2020 - Otworzono sklep internetowy odpowiedzialny za dostawy do domu

2021 - Otworzono pierwszy sklep firmowy przy piekarni ul. Sejmowa 14 w Zabrzu Makoszowach


 

 

sklep Piekarnia Wieczorek ul. Sejmowa 14 Zabrze Makoszowy, Piekarnia Gierałtowice, Piekarnia Gliwice, Piekarnia Zabrze, Piekarnia Wieczorek, Piekarnia Śląsk